KLINIKA

Klinika Dr. Serkana Aygina se nachází centra Istanbulu a specializuje se na léčbu plešatosti a transplantaci vlasů. Doktor Aygin je v Turecku známým a velmi uznávaným lékařem, za prvé díky průkopnictví v efektivní transplantaci vlasů a za druhé díky jeho častým rozhovorům a přednáškách v televizi.
Klinika splnuje všechny evropské hygienické normy. Provádí se zde provést desítky operací týdně. Zákazníci kliniky pocházejí z celého světa.
Aratravel je agentura odpovědná za italský a český trh, kde má exkluzivitu, takže pokud máte zájem o tento zákrok, můžete se na zákrok objednat přes naší agenturu. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem.

Nové technologie

Operační sály jsou vybaveny nejmodernější technologií a jsou na nich profesionální chirurgové s odborným personálem.
Chirurg Aygin pracuje v estetické medicíně více než 15 let. Získal magisterský titul ve Spojených státech a je zárukou skvělého výsledku a za velmi dostupné ceny, kterým čeští chirurgové nemohou konkurovat.
Přístroj používá Trillix, díky kterému je lékař schopen odebrat vlasový štěp, aniž by jej poškodil a poté ho vložit zpět do kůže na požadované místo, kde později zaroste. Přístroj, který se používá na vyjmutí štěpu a dírkování pokožky má malý průměr, že nezanechává žádné zjevné jizvy a také minimalizuje ztrátu krve.
Na klinice jsou dodržována všechna hygienická pravidla. Transplantace vlasů se provádí ve sterilovaném prostředí operačního sálu, v lokální anestezii, tudíž je celý zákrok bezbolestný. Operace trváv průměru 5-6 hodin v závislosti na počtu vlasových štěpů potřebných k pokrytí celé oblasti zasažené alopecií.
Díky úzké, letité spolupráci naší agentury s klinikou, platí téměř všichni naši zákazníci paušální poplatek nezávisle na rozsahu a náročnosti zákroku. Až na výjimky garantujeme stejnou cenu (at už je potřeba 2000 nebo 5500 vlasových štěpů.

Po provedení zákroku se můžete bez obav vrátit do hotelu a druhý den navštívit město. Budete zcela soběstačný a dále už budete jen následovat doporučené instrukce o péči pokožky vaší hlavy. Počáteční fáze pooperační péče je velmi důležitá. Je třeba dbát na to, aby nedošlo k odírání a k nárazům do míst transplantované část. Po dobu prvních 3 dnů budete nosit stahovací čelenku (jako na tenis) která zabrání, aby se otok hlavy dostal do obličeje.

Hotel Nova Plaza

Hotel Nova Plaza Boutique SPA

Kde je to

Klinika se nachází centra Istanbulu, v Turecku. Istanbul je jedním nejkrásnějších a nejzajímavějších měst na světě. Tato metropole má 15 milionů obyvatel a je vyhlášeným místem co se estetické chirurgie a medicíny týče.
Spojte příjemné s užitečným. Udělejte si s námi výlet do tohoto krásného historického města, navštivte naší kliniku a vraťte se o deset let mladší.